Elektro, mobily a počítače

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

CROSS Zlín, a.s.

Firma se věnuje vývoji a výrobě komponentů pro silniční elektroinfrastrukturu, a to především ve čtyřech oblastech. 1. Oblast závorových parkovac...

Louky 397, Zlín

Chlazení klimatizace Gargulák

Montáž a servis průmyslového i domácího chlazení a stavby chlad. a mraz. boxů. Klimatizace ACOND, YORK, DAIKIN atd. Do kancelářských, bytových a výrobních prostor, tepelná čerpadla a centrální vysavače DUOVAC včetně rozvodů.

Kašava

Hudební nástroje Devět měsíců

Prodej hudebních nástrojů a aparatury za internetové ceny. Kamenná prodejna Otrokovice. E-shop hudebních nástrojů.

K. H. Máchy 109, Otrokovice

H-centrum elektro

Elektronika, počítače, notebooky, GPS navigace, plazmové a LCD televizory, domácí kina, LG klimatizace a bílou techniku všech značek. Provádíme odbornou instalaci a zapojení. Prodej na splátky bez navýšení.

Malenovice 1147, Zlín

Richard Dlabaja

Prodej E-cigaret, liquidů a příslušenství za příznivé ceny. Rozvoz zboží Zlín Zdarma Rychlé vyřízení reklamace (měníme starý díl za nový) Zdarma poradenství Prodej Liquidu s EU ( žádná China Dekang, Joy, EC Technology atd.) Velkoobchod

Na Vrchovici 167, Zlín

Ing. Grigorij Dvorský - MGM Compro

Vývoj a výroba špičkové elektroniky pro průmysl a průmyslová použití. Přední výrobce regulátorů otáček pro BLDC elektromotory a to i pro velmi ...

Svat. Čecha 593, Zlín

Ing. Lukáš Hrančík, mobilní telefony

Nabídka mobilních telefonů a příslušenství.

Dlouhá 122, Zlín

Josef Staník, hardwar

Nabídka počítačů a příslušenství pro výpočetní techniku.

Křekov

ATAcomp, s.r.o.

ATAcomp - levné repasované notebooky a značkové počítače, použité notebooky na prodej, sleva, výprodej, servis notebooků. Zlín. Počítače Zlín.

J.A. Bati 5542, Zlín

Zastavárna & Bazar - U radnice

Jsme největší zastavárna a bazar ve Zlíně. Máme v prodeji více než tisíc položek. Zastavujeme a vykupujeme zlato, elektroniku, notebooky. Stavte se k...

Bartošova 4393, Zlín

A+ SERVIS NOTEBOOKŮ ZLÍN - PC SERVIS ZLÍN, NOTEBOOKY, POČÍTAČE, ZÁCHRANA DAT, IPHONE SERVIS

Nabízíme kompletní servis notebooků, netbooků, opravy počítačů a další servisní služby, záchranu a obnovu poškozených či smazaných dat, opravy iPhone. (Adresa je pouze korespondenční pro zaslání zařízení na servis.Servis provádíme přímo u zákazníka, nebo zařízení pro servis osobně vyzvedneme.)

Zlín

GZS computer

Internetový prodej výpočetní techniky, software a příslušenství. Tvorba PC sestav na zakázku. Dále provádíme pozáruční servis, údržbu, čištění, odvirování a upgrade počítačů. Návrhy, poradenství, montáž a zasíťování. Tvorba webových prezentací.

Lhotsko 29, Vizovice

Cominfo, a.s.

Identifikačnítechnologie, turnikety a branky, bezkontaktní čipové technologie. Nabízíme systémy evidence docházky, kontroly vstupu, stravovací systémy, bezhotovostní platební a hotelové systémy, šatní a dveřní elektronické zámky.

Nábřeží 695, Zlín

Prozax, s.r.o.

Prodej jednoúčelových strojů a zařízení. Nabídka elektrorozvaděčů, výroba a servis náhradních dílů.

Objízdná 1628, Otrokovice

LUCO klima

Klimacentrum. Komfortní klimatizace Fujitsu, Toshiba, LG, Carrier, Samsung, Sinclair, Roca, Haier, Lennox, tepelná čerpadla, stropní chlazení, průmyslové klimatizace Rittal, Kelvin. Měření a regulace, elektroinstalace a revize.

Otrokovice

JELÍNEK - TRADING, spol. s r.o.

Magnety a magnetické separátory, potrubní systémy JACOB, detektory a odlučovače kovů MESUTRONIC.Průmyslové odsávání FUMEX, optické třídiče SEA, rentgeny a třídiče Raytec, potrubní spojky STIF a odprašovací zařízení.

Bartošova 4341, Zlín

Václav Szöcs - MOBIL SERVICE

Zabývám se profesionálním, pozáručním servisem drobné elektroniky jako jsou mobilní telefony, GPS navigace a notebooky. Jak po stránce hardware, tak s...

Palackého 203, Napajedla

Chlazení - klimatizace Hanáček

Kompletní dodávky a montáž průmyslového chlazení. Nabízíme chladící boxy, tepelné čerpadla, chlazení vody, izolace, chladírenské dveře, klimatizace bytů, kanceláří a pracovních prostor. Značky DAIKIN, YORK, ACOND a SINCLAIR.

Trnava

Kvasar, spol. s r.o.

Mzdy a personalistika - SYSTÉM PERM3 pro komplexní vedení mzdového účetnictví a personální agendy výrobních i nevýrobních podniků, státní správy a školství. Zpracování mezd dodavatelským způsobem. Ekologický software.

Kvítková 3687/52, Zlín

Dinel, s.r.o.

Výrobce elektronických systémů pro měření a signalizaci výšky hladiny kapalin a sypkých materiálů. Vyrábíme kontinuální hladinoměry, limitní s...

U Tescomy 249, Zlín

KNIRSCH, spol. s r.o.

Nabídka a servis ručního nářadí BOSCH, SKIL, DREMEL. Vzduchové a vysokofrekvenční nářadí BOSCH. Bílé zboží BOSCH a SIEMENS - pračky, ledničky, myčky, sušičky, malé a vestavné spotřebiče.

třída Tomáše Bati 560, Zlín

KLMN, spol. s r.o.

Studie a konzultace v oboru vzduchotechnika - výroba, montáž a projekce. Dodáváme vzduchotechnická zařízení, klimatizace, filtrace, odsávání a větrání.

Otrokovice

COOL spol. s r.o.

Dodávky a montáže klimatizace, průmyslového chlazení, vč. odvlhčovačů a zvlhčovačů vzduchu. Prodej, instalace a servis elektrostatických čističek vzduchu FAIR. Kontrola, údržba, opravy klimatizací, revize úniku regulovaných látek.

nám. T. G. Masaryka 588, Zlín

TAB průmyslová a zábavní elektronika, s.r.o.

Zábavní automaty, hrací automaty, dětské automaty, herní simulátory a jukeboxy, dále fotbálky, flippery, pinball, šipky, kulečníky, kvízy, stolní fotbaly a dotekovky. Náhradní díly pro automaty SILVERBALL, TOUCHFORFUN a GARLANDO.

Tečovská 37, Zlín

lenovoShop.CZ

On-line prodej výpočetní a komunikační techniky.

Dlouhá 5617, Zlín

OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Vačkové spínače, mikrospínače, domovní spínače a zásuvky, dávkovače léků, vstřikovací formy, těsnění, jednoduchou kabeláž, plastové, kovové díly. Provádíme předvýrobní operace, kovolisování, kovoobrábění, montáže.

Na Slanici 378, Zlín

ELISOFT - EKONOM

Účetní program Ekonom jehož obsahem je podvojné účetnictví, daňová evidence, fakturace, sklady, výpočet mezd, personalistika a mzdy, maloobchod, int...

Březnická 5565, Zlín

ELTRA, spol. s r.o.

Servis zaměřený na převíjení, generální opravy, opravy a revize elektromotorů všech typů, elektrických transformátorů a cívek. Totéž nabízíme u průmyslových el. spotřebičů, el. magnetických brzd, el. ručního nářadí a dalších zařízení.

Objízdná 1628, Otrokovice

Sogos, s.r.o.

Nabízíme jednoúčelové stroje a zařízení pro gumárenský a plastikářský průmysl včetně generální opravy a modernizace stávajících zařízení se zpracováním návrhu a technické dokumentace.Vyrábíme pneumatické a elektrické rozvaděče včetně instalací.

Objízdná 1628, Otrokovice

Václav Polách, hardwar

Prodej a servis výpočetní techniky a příslušenství. Realizace a správa počítačových sítí.

náměstí Mezi Šenky 232, Slavičín

Petr Baťa, domácí spotřebiče

Záruční i pozáruční servis a prodej domácích spotřebičů.

Ublo

Jaroslav Sedláček, renovace náplní

Provoz renovace inkoustových kazet a tonerů. Tisk novoročenek a vizitek.

Kvítková 4323, Zlín

Jiří Straka, hardwar

Nabídka výpočetní techniky, hardware a software.

Bratřejov

Karel Holbík, mobilní telefony

Oprava mobilních telefonů.

Komenského 829, Vizovice

ITZoo.cz

Velkou výhodou repasované výpočetní techniky je skvělý poměr cena výkon. Naše IT pochází především ze zemí západní Evropy od velkých firem a ...

Bratislava

Ondřej Sadílek, počítačové sestavy

Nabídka počítačových komponent, PC sestav, příslušenství a softwaru.

Nivy II 4273, Zlín

Medetron, s.r.o.

Nabídka speciálních zdravotnických měřicích systémů a speciálních katetrů pro urodynamické měření.

nám. T. G. Masaryka 588, Zlín

Jaromír Mičák, audiovizuální technika

Výroba reprosoustav. Nabídka vlastních modelů značky Nical.

Na Vrchovici 140, Zlín

Jakub Blažekm, tonery

Renovace tonerů a cartridgí pro všechny druhy tiskáren a kopírek. Nabídka originálních tonerů a cartridgí a papíru.

Sokolská 3962, Zlín

Ing. Milan Butnikošarovski - Buniko

Nabídka elektronických zařízení, spínací a regulační techniky.

Bratří Jaroňků 4063, Zlín

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?