Prodej stavebnin

 

Strana:   1 2 3 4

Dveře a podlahy, s.r.o.

Nabízíme dveře SAPELI, LOPRAIS, bezpečnostní dveře, včetně montáže. Dodáváme stavební pouzdra JAP, ECLISSE pro posuvné dveře. Dodávky a montáže veškerých podlahovin a renovace podlah. Sádrokartonářské práce.

Krátká 4447, Zlín

Okno Holding

Dodáváme plastová a hliníková okna, dveře a zimní zahrady z německého profilu Schüco.

Pražanka 78, Zlín

Interiery Napajedla

profesionální realizační činnost v oblastech: plovoucí podlahy, lepené podlahy, podlahové systémy; dveře interiérové, vchodové; zárubně; obklady ocelových zárubní ; kuchyňské linky na míru, vestavné skříníě na míru, schody, zábradlí

Svatoplukova 1282, Napajedla

Střechy-Pergoly Zlín

Specializujme se na opravy, rekonstrukce šikmých střech a plochých střech.Výrobou a montáží pergol,garážových stání,přístřešků,zahradních do...

Zlín

Stavebniny Šimák s.r.o.

V našich stavebninách na okraji obce Březnice nabízíme veškerý stavební materiál, který potřebujete pro realizaci svých stavebních plánů. Ať už plánujete stavbu rodinného domu, rekonstrukci dalších objektů či jiné stavební práce, zastavte se u nás.

Březnice 252, Březnice

Javorník - CZ - plus, s.r.o.

Nabídka eurooken, vchodových a interiérových dveří. Výroba schodišť, stínicí techniky.

Štítná nad Vláří

Ideal Trade, spol. s r.o.

Dovážíme a prodáváme kované polotovary z lehce svařitelné ocele-vhodné na výrobu kovaných bran, plotových dílců, zábradlí, mříží. Jsou určeny jak pro kováře a zámečníky, tak pro šikovné kutily. Životnost až 80 let.

Tečovice

JAST Zlín

Zakázková výroba a montáž plastových oken a dveří z profilů TROCAL. Realizace zimních zahrad. Dodávka vnitřních a vnějších parapetů, žaluzií a sítí.

Švermova 101, Zlín

Polmar EU, s.r.o.

Poskytujeme regulaci komínového tahu. Náš regulátor POLMAR eliminuje vliv větru na kolísání komínového tahu, zvyšuje účinnost spalování a snižuje komínovou ztrátu. Vede k významné úspoře paliv.

Čechova 1604/2, Otrokovice

TERCOPLAST, s.r.o.- Prodej plastových polotovarů- Prodej izolačního materiálu - Velkoobchod plastových polotovarů

Nabízíme specialista na polykarbonát. Dodáváme zasklívací komorové tepelněizolační a plné polykarbonátové prosvětlovací desky, Lexan pro stavebnictví, reklamu a průmysl, včetně montážního příslušenství. Doprovodný servis formátování a doprava.

Nové Dvory 147, Slušovice

Jaromír Zimmermann-zámečnictví

Prodej spojovacích materiálů pro ocel,dřevo a beton.Nabízí drobné nářadí-špachtle, šroubováky,vodováhy,bezpečnostní kování, visací zámky.Zabývají se zámečnickou výrobou.

Dostihová 470, Slušovice

Pipelife Czech, s.r.o.

Nabídka plastových potrubí a systémů pro inženýrské sítě. Plastové trubky, drenáže, kabelové chráničky, kanalizační, vodovodní, drenážní, plynovodní a odpadní systémy.

Kučovaniny 1778, Otrokovice

Kamenex, s.r.o.

Nabízíme štípaný a lámaný přírodní kámen v nepravidelných tvarech, vhodný na dlažby a obklady. Kámen dodáváme též velkoobchodně do specializovaných prodejen, zahradních center, stavebnin a stavebním firmám.

Uherskobrodská , Luhačovice

SOLAR-TECHNIK

Výrobce stínicí techniky s tradicí od roku 1991 - žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, shrnovací dveře, garážová vrata, bezpečnostní mříže. Moderní prášková lakovna pro ocel a hliník do 4,5 m. Obchodujeme s hliníkovými profily.

Holešovská 399, Fryšták

OKNO, spol. s r.o.

Nabídka plastových oken a eurooken.Zaručujeme kvalitu výroby i montáže. Prostřednictvím vlastních prodejen nabízíme zdravá okna systému Kömmerling se stabilizátory greenline bez olova, včetně všech doplňků. Specialista na panelové domy.

Papírenská 186, Zlín

JELÍNEK - TRADING, spol. s r.o.

Magnety a magnetické separátory, potrubní systémy JACOB, detektory a odlučovače kovů MESUTRONIC.Průmyslové odsávání FUMEX, optické třídiče SEA, rentgeny a třídiče Raytec, potrubní spojky STIF a odprašovací zařízení.

Bartošova 4341, Zlín

TEiKO, spol. s r.o.

Výrobce sanitární techniky.Téměř všechny akrylátové vany značky TEiKO lze osadit nabízenými hydromasážními systémy a lze je dovybavovat nejrůznějšími doplňky.

Spytihněv

Bazmont, s.r.o.

Prodej a montáže plastových oken a dřevěných eurooken, dveří, doplňků, venkovních i vnitřních parapetů, žaluzií a sítí proti hmyzu. Montujeme garážová vrata. Vše včetně kompletních zednických prací. Vzorková prodejna na níže uvedené adrese.

Masarykovo náměstí 306, Napajedla

Uniko Zlín, a.s.

Nabídka a pronájem obytných, sanitárních a přepravních kontejnerů, maringotek, hal a ocelových konstrukcí.

Nádražní 1136, Vizovice

HOPA CZ

Nabídka sprchových koutů, hydromasážních van a vybavení do koupelen. Kompletní dodávky koupelnového sortimentu jako sprchy, vany, hydromasáže, koupelnový nábytek, baterie, SPA bazény, infrasauny. Katalog zdarma, možnost nákupu online.

Slavičín

Thermont, spol. s r.o.

Nabízíme řadu prosvětlovacích systémů: střešní světlíky, zimní zahrady, skleníky, zastřešení bazénů, posuvné zasklení lodžií nebo hliníková okna, dveře, prosklené fasády. Nabídka světlíků, zimních zahrad,hliníková okna, zasklení lodžií či kopulových světlíků.

2. května 1574, Napajedla

Artex JM, s.r.o.

Kompletní realizace a rekonstrukce koupelen, bytového jádra - obklady, dlažby, vany, sprchové kouty, umyvadla, koupelnový nábytek a doplňky. Galerie koupelny.

Boněcko I 4195, Zlín

Oknoplast, a.s.

Nabídka a montáž plastových oken a dveří včetně příslušenství (parapety, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu).Kompletní výměna oken až po zednické zapravení. Zajistíme zateplení a opravy fasád bytových domů.

Lípa

INSTAL A TRUBKY, spol. s r.o.

Prodej trubek ocelových bezešvých závitových, ocelových bezešvých hladkých, svařovaných pozinkovaných, izolovaných.Nabízíme krkové příruby, varná kolena, ocelové PORO rošty, závěsný materiál.

třída Tomáše Bati , Zlín

Taš-Stappa beton, spol. s r.o.

Nabízíme betonové směsi, cementové a lité potěry. Dovoz a čerpání betonu a směsí. Prodáváme těžené a drcené kamenivo.

Prštné , Zlín

ALITRON - OST, s.r.o.

Prodej materiálů pro výstavbu, rekonstrukci a opravy kanalizačních, vodovodních, plynovodních sítí, vnitřních a odvodňovacích systémů, zámkových dlažeb, komunikací a ostatních doplňkových materiálů.

Tečovská 378, Zlín

SYNTEC SYSTEM, s.r.o.

Nabízíme kompletní řešení uspořádání všech věcí v garáži, technické místnosti, prádelně, dílně či zahradním domku.

Mutěnická 13, Brno

Nejlevnejsipodlahy.cz

On-line prodej podlahovin, prodej podlahových krytin za velkoobchodní ceny. Nabízíme parkety, plovoucí podlahy, pvc, linoleum, marmoleum, koberce, korky, stavební chemie, podlahové oleje, laky.

Brumovská 262, Valašské Klobouky

ZAZ Zlín, s.r.o.

Obklady, dlažby a vybavení koupelen třech cenových kategorií: základní (Egres, Bohemiagres, RAKO), standardní (La Futura, Inalco, CE-SI,Cersanit), luxusní (Iris, FMG, GO, Aparici, Impronta, TAU), dále Ronal, Novaservis, Ellux, Idealstandard.

Třída Tomáše Bati 3062, Zlín

Bartek-vrata

Dodávky garážové techniky - vrat, můstků vjezdových bran, stínící techniky, rolet a markýz.

Sazovice

Petr Morbicer, vrata a brány

Prodejce vrat značky HÖRMANN ve Zlínském kraji. Prodáváme a montujeme průmyslová a garážová vrata. Nabízíme vrata garážová: výklopná i sekční. Vrata průmyslová: sekční, rolovací, vyrovnávací můstky.

Pražanka 78, Zlín

Stabos, spol. s r.o.

Nabídka a montáž hliníkových konstrukcí. Dodávání zimních zahrad značky Four Seasons. Prodej ventilačních mřížek a ventilátorů.

Bohuslavice u Zlína

Milan Foukal, izolační materiál

Nabídka izolačního a instalačního materiálu včetně montážních prací.

třída Tomáše Bati 269, Zlín

MPL TRADING, spol. s r.o.

Nabídka stavebního materiálu se specializací v oblasti suché výstavby.

Cecilka 228, Zlín

Richard Lipovský, dlažby a obklady

Prodej italských obkladů a dlažeb.Design interiérů a 3D návrhy koupelen.

Cecilka 228, Zlín

Climax partners, s.r.o.

Nabídka a montáž stínicí techniky.

nám. T. G. Masaryka 2433, Zlín

Fafa okno, s.r.o.

Nabídka a montáže plastových oken a dveří značky Qlux.

Na výsluní 5518, Zlín

Stavebniny Lednický, s.r.o.

Dodávka stavebních materiálů s možností rozvozu nebo samostatné autodopravy. Nabídka zemních prací a půjčování stavebních strojů.

Říčanská 106, Vizovice

Stanislav Hudeček, sádrokarton

Dodávky a montáže klasických, akustických a minerálních příček, půdních vestaveb a sádrokartonových systémů.

Hrbáč 1156, Brumov

 

Strana:   1 2 3 4

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?